STRAŠAN POVRATAK REKORDERA MITROGOLA: Tadić zaludeo protivnika U STILU RONALDINJA, Mitrović skočio do neba (VIDEO)

TAKO SE IGRA

U prvom poluvremenu utakmice četvrtog kola Lige nacija nastavljena je odlična igra Orlova

Srbija je posle poraza od Norveške, lako pobedila Sloveniju na Marakani, potom je osvojila tri boda na gostovanju Norveškoj, a onda je usledila utakmica u Ljubljani.

Selektor Dragan Stojković Piksi protiv Slovenaca je opet mogao da računa na Aleksandra Mitrovića koji je na prethodnom meču odradio suspenziju zbog dva žuta kartona na prva dva kola.

Najbolji strelac u istoriji reprezentacija na najbolji mogući način se vratio u sastav - golom.

Mitrović je u 35. minutu postigao pogodak za 2:0, a to je njegov 46. gol za Srbiju.

Do drugog na ovom meču Srbija je stigla nakon prelepog driblinga Dušana Tadića koji je lako izbacio iz igre rivala, a onda poslao loptu u šesnaesterac. Tamo je visoko skočio napadač Fulama, a kako je udarac glavom njegova jača strana, nije imao problem da savlada Jana Oblaka.