ZVEZDA SLAVILA POSLE PREOKRETA U NADOKNADI: Rišairo se probudio, Holanđanin sa dva gola matirao Slovence! VIDEO

PRIPREME

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su slovenački Bravo rezultatom 2:1 u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji.

Nakon odličnog starta Zvezde i par propuštenih prilika sdlovenački klub poveo je iz jedanaesterca u 13. minutu, golom Kramarića. Prethodno je Rodić neoprezno igrao rukom.

Taj gol kao da je presekao crveno-bele pa su do kraja poluvremena igrali dosta slabije.

Na početku drugog poluvremena isključen je Dejan Stanković, koji je ušao u verbalni konflikt sa glavnim sudijom meča.

Zvezda je ponovo ubrzala i izjednačila fantastičnim golom Rišaira Živkovića u 63. minutu.

Do kraja meča Zvezda je bila ta koja se pitala na terenu, stvarala šanse i baš kad se činilo da će se meč završiti nerešenim rezultatom, u trećem minutu nadoknade Zvezda je preokrenula.

I ponovo je strelac bio Rišairo Živković. Odigrao je dupli pas sa Milanom Pavkovim i pogodio veoma precizno donji desni ugao gola slovenačke ekipe.

Da li je ovo znak buđenja već pomalo zaboravljenog i otpisanog Holanđanina pokazaće vreme.

Trener Zvezde Dejan Stanković je iskoristio meč da da šansu gotovo svim igračima, pa je u drugom poluvremenu izvršio 10 izmena.

Zvezda će narednu proveru imati u ponedeljak, 27. juna protiv Domžalea, dok će 30. juna snage odmeriti sa Koperom.