LUČIĆ PRVENCEM SPASAO ZVEZDU PORAZA: Crveno-beli remizirali sa Domžalama VIDEO

Pripremni meč

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 protiv Domžala u prijateljskoj utakmici.

Ivan Durdov je doveo Slovence u vođstvo u 29. minutu, dok je Vladimir Lučić spasao crveno-bele poraza u 87. minutu.

Stanković je meč počeo u praktično najjačem sastavu: Borjan - Pičini, Dragović, Eraković, Rodić - Kangva, Kanga - Bukari, Katai, Ivanić - Pavkov.

Crveno-beli su bili dominantni, stvarali prilike, ali nisu uspeli da realizuju brojne šanse. Posebno je dobru partiju pružio Osman Bukari koji je pokazao da će svojom brzinom biti veliki adut u napadu.

Drugo poluvreme je bilo umnogome suprotnost u odnosu na prvi deo. Igralo se dosta sporo i nije bilo velikih prilika. Oba trenera su iskoristili priliku da zamene čitave postave i da isprobaju što više igrača.