00:29

Partizan ima podršku u Sloveniji

slovenija

PRVA POBEDA STOLICE NA KLUPI PARTIZANA: Crno-belni SILNI, Andrade postigao PRVENAC pred Grobarima! VIDEO

Fudbaleri Partizana savldali su Spartak iz Trnave na pripremnoj utakmici u Sloveniji rezultatom 3:0

Golove za Partizan postigli su Menig u 37., Lutovac u 45. i debitant Andrade u 58. minutu

Kvinsi Menig je doveo Partizan u vođstvo. Uz malo sreće došao do lopte, odlično je pratio dešavanja, prihvatio istu i poslao je u suprotan ugao gola za vođstvo crno-belih

Na samom isteku prvog poluvremena Lutovac je glavom duplirao prednost nakon centaršuta Fejse

Konačnih 3:0 delo je debitanta Patrika Andradea koji sjajno otvara stopalo i trese mrežu za ubedljivu pobedu nakon još bolje asistencije Holendera.

"To je dobar početak, radili smo na ovome cele nedelje, ovo uvek kažem, ali onda kada tim igra dobro, gol dodje kao neka nagrada, kada ekipa igra dobro, onda i ja igram dobro i to je dobar put", rekao je Andrade za klupski sajt.

Tako su crno-beli stigli do prve pobede pod vođstvom Ilije Stolice, nakon minimalnog poraza od Kluža 1:0

Partizan je na ovom meču zaigrao u sastavu: Stevanović, Filipović, Jevtović, Šehović, Lutovac, Urošević, Fejsa, Andrade, Natho, Holender i Menig.

U drugom poluvremenu priliku su dobili mlađi igrači poput Sameda Baždara, Vanje Vlahovića, Mihajla Petkovića, Mateje Staševića, kao i Nikole Terzića, Siniše Saničanina i Aleksandra Popovića