KRENUO NA MITROVIĆA, PA BEŽAO! Portugalac napao Srbina i POKAJAO SE! Kada je Mitar POLUDEO samo su saigrači mogli da pomognu VIDEO

IZVUKAO SE

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je nova dva gola u dresu Fulama, ali je na utakmici protiv Eštorila imao i fizički obračun sa protivnikom.

Ekipa iz Londona je pobedila Portugalce rezultatom 3:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u sklopu priprema za novu sezonu.

Mitrović je postigao dva gola za svega četiri minuta u prvom poluvremenu u kojem su viđena sva četiri pogotka.

Ali utakmicu je ipak obeležio sukob sa Fransiskom Žeraldešom, fudbalerom Eštorila koji je ušao u okršaj sa centarforom iz Srbije.

Po onome što je zabeleženo televizijskim kamerama, Žeraldeš je želeo da se obračuna, ali je brzo zažalio.

Kada je besni Mitrović krenuo prema njemu, Portugalac se povlačio, dok se saigrači nisu umešali i razdvojili ih.