VELIKO SLAVLJE U MOSTARU! Zrinjski golom u 90. minutu srušio Slovan, komentator EKSPLODIRAO: Evoooo ga! Nemanjaaa! Suvo zlato...

LIGA KONFERENCIJE

Veliko slavlje u Mostaru usledilo je pošto su fudbaleri Zrinjskog savladali ekipu Slovana iz Bratislave golom napadača Nemanje Bilbije u 90. minutu prvog meča plej-ofa za plasman u Ligu Konferencije.

Domaći tim imao je igrača više od 69. minuta, a tu brojčanu prednost na terenu na kraju je i iskoristio, pa tako Bosna i Hercegovina bi ove sezone mogla da dobije svog prvog predstavnika u grupnoj fazi nekog UEFA takmičenja.

Nemanjin gol se slavio na tribinama, a komentator ovog meča takođe nije krio oduševljenje.

"Evo gaaaa! Evo ga Nemanja, 1:0 vodi Zrinjski! Suvo zlato Zrinjskog, Nemanja Bilbija! Proključao je Stadion pod Bijelim Brijegom", vikao je komentator.