OBRUKAO SE ZA SVE PARE, A IMA IH MNOGO! Zvezda Milana zarađuje BRDO NOVCA, a svi mu se smeju zbog ove BLAMAŽE (VIDEO)

I OVO JE UMEĆE

I najboljima fudbalerima sveta se po neki put desi da ispadnu smešni pred punim stadionom i milionima koji gledaju utakmicu uživo preko malih ekrana.

Fudbaler veznog reda Milana, Ismael Benaser, za kojeg je klub na leto 2019. godine izdvojio preko 17.000.000 evra, obrukao se u završnici 7. kola Serije A.

Rosoneri su na stadionu "San Siro" poraženi od Napolija rezultatom 2:1, golove za goste postigli su Politano sa bele tačke u 55. minutu i Đovani Simeone u 78, dok je jedini pogodak za domaćina postigao Olivije Žiru u 69. minutu.

U samoj završnici, Milan je pokušao da stigne do izjednačenja, a nakon jednog kornera u 97. minutu dogodila se situacija koja je velikom brzinom obišla društvene mreže.

Benaser, koji na specijalizovanom sajtu Transfermarkt, ima vrednost od čak 33.000.000 evra, promašio je čitavu loptu i to na spektakularan način.

Benaser je profesionalnu karijeru počeo igrajući za Empoli, odakle je na leto 2019. godine stigao u Milan.

Za Rosonere je ove sezone na sedam utakmica postigao jedan gol, a zabeležio je i dva nastupa u Ligi šampiona.