MAGIJA LIONELA MESIJA! Pogledajte FENOMENALAN gol Argentinca, a kasnije je usledila JURNJAVA po terenu (VIDEO)

SJAJNO

Fudbaleri Argentine pobedili su selekciju Hondurasa rezultatom 3:0, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana na neutralnom terenu u Majamiju.

Strelac prvog gola bio je napadač Intera Lautaro Martinez u 16. minutu, a preostala dva delo su Lionela Mesija.

Prvo je iz penala u nadoknadi prvog poluvremena povisio na 2:0.

A onda, magija u 69. minutu. Naleteo je Mesi na pogrešno dodavanje defanzivca Hondurasa i samo iz prve bocnuo loptu sa nekih 25 metara, za sjajan lob nad golmanom koji je izleteo sa gol linije.

Tokom utakmici Argentinac je pretrpeo gomilu oštrih startova od strane igrača Hondurasa, a u jednom trenutku moglo je doći i do opšte tuče jer su argentinci stali u odbranu svog kapitena.

Međutim, kada je meč završen svi su ponovo jurili Lionela, ali ovaj put radi fotografisanja. Nije ni čudo, ipak je u pitanju za mnoge i najbolji igrač sveta svih vremena.