URNEBESNO! PRESMEŠAN GOL U ČEŠKOJ ODLUČIO POBEDNIKA: Evo kako je Nica stigla do važne pobede

liga konferencija

Fudbaleri Nice pobedili suSlovacko rezultatom 1:0 u trećem kolu Lige konferencija.

Nica je posle dva remija protiv Kelna i Partizana u gostima pobedila Slovacko minimalnim rezultatom i osvojila sva tri boda.

Jedini gol na meču postignut je početkom drugog poluvremena, a u tom 54. minutu je strelac bio bivši igrač Arsenala Nikolas Pepe.

On je šutirao sa ivice kaznenog prostora nakon pasa Lemine i bio je to oštar šut po zemlji pa je Ngujen pokupio loptu i... pogrešio. Ona mu je iskliznula iz ruku i prošla kroz noge pa ušla u gol.

Do kraja susreta pogodaka nije bilo pa je Nica uz dosta sreće uspela da stigne do prvog evropskog trijumfa u sezoni.

Francuski predstavnik je bio bolji rival, uspeli su da kontrolišu igru i ostvare veći posed lopte i generalno budu opasniji, pa su trijumfom i opravdali ulogu favorita.

Slovacko će zasigurno žaliti za propuštenim prilikama jer su mogli da po treći put u tri kola Lige konferencija budu neporaženi, pošto su i protiv Partizana i Kelna izvukli po bod.

Duel Partizana i Kelna je drugi u ovoj grupi na današnjem programu i igraće se od 21 čas u Nemačkoj.