SRBIN PRAVI NEVIĐENA ČUDA U AMERICI! Samo TRI MINUTA bila su mu dovoljna da zatrese mrežu protivnika! Ameri ga prosto obožavaju!

bravo, majstore

Srpski napadač Dejan Joveljić postigao je 11. gol u sezoni za Los Anđeles Galaksi.

Fudbaleri tima iz LA savladali su Hjuston rezultatom 3:1 u poslednjem kolu ligaškog dela MLS lige i tako overili četvrto mesto u Zapadnoj konferenciji.

U listu strelaca na ovom meču upisao se sjajni Dejan Joveljić, koji je tako opravdao titulu najboljeg fudbalera tima iz Los Anđelesa, koju su mu prošle nedelje dodelili navijači ovog kluba.

Joveljić je ušao u igru u 66. minutu meča umesto čuvenog Meksikanca Ćićarita Ernandeza. Samo tri minuta kasnije maestralni Srbin je postigao gol i overio pobedu svog tima.

Momak iz Bjeljine, koji je pretežno ove sezone dobijao šansu sa klupe, postigao je 11 golova ove sezne i upisao tri asistencije.

Naredne nedelje startuje plej-of najjačeg fudbalskog takmičenja u SAD. U prvoj rundi LA Galaksi na svom terenu dočekuje Nešvil.