VOŽDOVAC LAK PLEN U BAČKOJ TOPOLI: TSC ostvario ubedljivu pobedu, gosti pola sata sa igračem manje!

superliga srbije

U trećoj današnjoj utakmici 15. kola Super lige Srbije, TSC je na svom terenu, u Bačkoj Topoli, ostvario ubedljivu pobedu nad Voždovcem, rezultatom 3:0.

Ovo je peta uzastopna pobeda ekipe Žarka Lazetića u domaćem šampionatu kojom se TSC ponovo izjednačio na vrhu tabele sa Crvenom zvezdom sa 32 osvojena boda, ali uz tri meča više u odnosu na aktuelnog šampiona.

Vođstvo domaćima u 39. minutu meča doneo je Luka Ilić koji blista od dolaska u TSC, a podsetićemo da je i u prošlom kolu postigao dva gola u pobedi nad Vojvodinom. U 63. minutu je isključen fudbaler Voždovca Filip Damjanović, a domaćin je ubrzo znalački iskoristio brojčanu prednost.

U nastavku su još dve lopte završile u mreži golmana Krunića. Prvo je Mirčevski u 79. minutu duplirao prednost TSC-a, a konačnih 3:0 postavio je Đakovac svojim pogotkom u 88. minutu meča.

Voždovcu je ovo treći poraz u poslednja četiri kola, ostao je na 23 osvojena boda i nalazi se na sedmom mestu na tabeli.