PIKSI TRLJA RUKE! Maestralni Kostić vodio Juventus do UBEDLJIVE pobede! VIDEO

serija a

Fudbaleri Juventusa savladali su Empoli u utakmici 11. kola italijanske Serije A rezulattom 4:0

Golove za Juventus postigli Kenu 8. minutu na sjajnu asistenciju srpskog reprezentativca Filipa Kostića

Upravo je Filip Kostić najzaslužniji za vodeći gol Stare dame, sjajno je sa leve strane ubacio loptu, pa Kinu nije bilo teško da ubaci loptu u mrežu

Preostala tri pogotka postigli su Mekeni u 56. i dva puta Rabiot u 82. minut i 90. minutu

Drugi srpski fudbaler Dušan Vlahović nije se upisao u listu strelaca, a zamenjen je u 65. minut jer trener Alegri želi da ga odmori za predstojeće izazove u Ligi šampiona i prvesntvu u vrlo zgusnutom rasporedu.

Vlahović je ove sezone postigao 6 golova na 11 utakmica, dok je Kostić svoj prvenac upisao protiv Bolonje.

Od dolaska u juventus u januaru Vlahović je na 25 meča postigao 13 golova.

Juventus nije najsjanije počeo sezonu nakon ove pobede ima 19 bodova i nalazi se na sedmom mestu, sa 7 bodova manje i utakmicom više od vodećeg Napolija.

Empoli je na desetom mestu sa 11 bodova.

U narednom kolu Juventus gostuje Empoliju, dok Leće dočekuje Atalantu.