MAGIJA NEMANJE RADONJIĆA SRUŠILA UDINEZE! Srbin ušao sa klupe i MAJSTORIJOM poveo Torino do pobede na teškom gostovanju (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na gostujućem terenu Udineze sa 2:1, u utakmici 11. kola Serije A.

Torino je poveo u 14. minutu golom koji je postigao Ola Ajna, a domaći su izjednačili pogotkom Đerara Deulofeua u 26. minutu.

Pobedu Torinu doneo je Pjetro Pelegri golom u 69. minutu, na fenomenalnu asistenciju Nemanje Radonjića, koji je sa puno osećaja, iz prvog dodira poslao loptu prema mladom Italijanu.

Srpski reprezentativac je ušao u igru u 61. minutu, osam minuta pre nego što je upisao asistenciju koju možete da pogledate na sledećem snimku na vremenu 1:46.

Za gostujući tim su čitav meč u igri proveli fudbaler veznog reda Saša Lukić i golman Vanja Milinković-Savić koji je zaradio žuti karton.

Torino sada ima četiri pobede i 14 bodova na devetom mestu na tabeli.

Udineze je u poslednje tri utakmice bez pobede, a posle drugog poraza u prvenstvu zauzima šesto mesto na tabeli sa 21 bodom.