VOŽDOVAC U NOVOM SADU POBEDIO MLADOST GAT: Pantović doneo pobedu iz penala u finišu meča!

SPORT-SRBIJA-FUDBAL-SUPER LIGA

Fudbaleri Voždovca pobedili su večeras u Novom Sadu ekipu Mladosti GAT sa 2:1, u utakmici 18. kola Super lige Srbije.

Gosti su poveli u 39. minutu preko Miloša Pantovića, da bi Mladost GAT do izjednačenja došla u 60. minutu golom Novice Maksimovića.

U 85. minutu novosadski tim ostaje sa desetoricom na terenu, nakon što je drugi žuti karton dobio Miloš Milovanović. Milovanović je prethodno napravio prekršaj u kaznenom prostoru, zbog čega je dosudjen penal za goste.

Precizan sa "bele tačke" dva minuta kasnije bio je Pantović.

Voždovac sada zauzima sedmo mesto na tabeli Super lige Srbije sa 28 bodova, dok je Mladost GAT na pretposlednjem 15. mestu sa 13 bodova.

U narednom kolu Voždovac dočekuje Spartak, a Mladost GAT gostuje Čukaričkom.