DOBRE VESTI ZA PIKSIJA PRED MUNDIJAL: Lukić strelac u porazu Torina od Bolonje

SERIJA A

Fudbaleri Torina poraženi su u utakmici 13. kola Serije A od Bolonje rezultatom 2:1 (0:1).

Gostujući tim poveo je u 26. minutu, golom srpskog reprezentativca Saše Lukića iz penala.

S tim rezultatom otišlo se na poluvreme.Trener Bolonje Tijago Mota izvršio je četiri izmene u prvih 15 minuta drugog poluvremena i pogodio.

Prvo je rezervista Orsolini postigao izjednačujući gol u 64. minutu, da bi devet minuta kasnije još jedan rezervista - Roberto Sorijano, asistirao Stefanu Pošu za preokret Bolonje.

Drugi srpski reprezentativac u sastavu Torina - Nemanja Radonjić, ušao je u igru u 66. minutu, dok je Vanja Milinković-Savić standardno bio na gol liniji gostiju.

Oba tima nalaze se na sredini tabele nakon ove utakmice. Torino je na 10. poziciji sa 17 bodova, a Bolonja 11. sa bodom manje.