FULAM BEZ MITRA PAO U NADOKNADI: Mančester junajted teškom mukom do bodova u Londonu

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na gostovanju Fulam sa 2:1, u utakmici 16. kola Premijer lige.

Gosti su poveli u 14. minutu preko Kristijana Eriksena, koji je iskoristio asistenciju Bruna Fernandeša.

Eriksen je tako postao drugi Danac koji je postigao gol u dresu Junajteda, nakon golmana Petera Šmajhela, koji se u strelce upisao 1995. godine.

Londonski tim je izjednačio u 61. minutu preko Danijela Džejmsa, a pobedu Junajtedu u trećem minutu nadoknade donosi Alehandro Garnačo.

Junajted zauzima peto mesto na tabeli Premijer lige sa 26 bodova, dok je Fulam deveti sa 19 bodova.

Premijer liga se nastavlja krajem decembra. Junajted u narednom kolu dočekuje Notingem Forest, a Fulam gostuje Kristal Palasu.