PREOKRET KAKAV SE RETKO VIĐA: Bivši ZVEZDIN dželat gubio do 95. MINUTA, pa stigao do pobede (VIDEO)

ŠKOTSKA LIGA

Neverovatan preokret viđen je u najjačoj škotskoj ligi, na utakmici između Aberdina i Glazgov Rendžersa.

Aberdin je vodio sve do 95. minuta rezultatom 2.1, ali onda je na scenu stupio rezervista Rendžersa, Skot Arfild.

Iskusni Kanađanin je prvo iskoristio kratak odbitak golmana Aberdina u 95. minutu za izjednačenje, da bi još jednom savladao Kelija Rusa dva minuta kasnije, za delirijum na tribini na kojoj se nalaze gostujući igrači.

Tako su Rendžersi došli do važne pobede u pokušaju da održe korak sa Seltikom u borbi za titulu, s obzirom da njihov rival ima šest bodova više i utakmicu manje. Za škotsku ligu, to je ogromna razlika.

Rendžersi su nakon sjajne prethodne sezone, u kojoj su stigli do finala Lige evrope, a na putu do tamo izbacili Crvenu zvezdu, u tekućoj sezoni potpuno podbacili, te završili grupnu fazu Lige šampiona bez bodova uz gol razliku 2:22.