SRPSKI FUDBALER BLISTA U TURSKOJ! Aleksić ostavio Bašakšehir u borbi za titulu, pogledajte novi gol našeg fudbalera! VIDEO

fudbal

Bašakšehir je uspeo da savlada Antaliju sa 2:0 na svom terenu, a ponovo je Srbin Danijel Aleksić bio jedan od najboljih pojedinaca na meču.

Na drugoj uzastopnoj utakmici je bio strelac, ovoga puta je to bio drugi gol za njegov tim.

Prethodno je reprezentativac Turske Deniz Turuč postigao gol za prednost Bašakšehira u 57. minutu, a Aleksić je u 66. postavio konačan rezultat.

U drugom meču današnjeg dana Ankaraguču je dočekao Umranije, gosti su odneli pobedu, bilo je 1:2.

Zahid je doveo domaće u prednost u 2. minutu utakmice, da bi Avunu izjednačio sedam minuta kasnije. Konačan rezultat je postavio Avunu u 55. minutu.

Uroš Radaković je odigrao svih 90 minuta za domaćina.