LUDNICA U SERIJI A! Sampdorija postigla gol u sedmom minutu nadoknade, ali je VAR poništio - Empoli jedva do važne pobede!

italija

Fudbaleri Empolija pobedili su večeras na svom terenu Sampdoriju sa 1:0, u meču 18. kola italijanske Serije A.

Pobedonosni gol za Empoli postigao je Tajron Ebuehi u 55. minutu.

Sampdorija je u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena uspela preko Omara Kolija da postigne pogodak za izjednačenje, ali je taj gol nakon upotrebe VAR tehnologije poništen zbog ofsajda.

Empoli je zabeležio petu pobedu u prvenstvu i sa 22 poena zauzima 12. poziciju na tabeli. Sampdorija je 13. porazom ostala na devet bodova i nalazi se na pretposlednjem, 19. mestu.

U narednom kolu Empoli će gostovati Interu, dok će Sampdorija dočekati Udineze.