LACIO DEMOLIRAO MILAN: Sergej strelac, potpuni DEBAKL šampiona Italije! Napoli na +12 na polusezoni!

SERIJA A

Fudbaleri Lacija savladali su Milan rezultatom 4:0 u poslednjem meču 19. kola Serije A.

Lacio je poveo već u 4. minutu golom srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića

To je za srpskog vezistu četvrti gol u ligi ove sezone, a pored toga ima i osam asistencija. U igri je bio sve do 82. minuta.

Drugi gol za Lacio postigao je Zakanji u 38. minut, a potpuni debakl aktuelnog šampiona Italije usledio je u drugom poluvremenu.

Lacio

Najpre je pogodio Luis Alberto sa penala u 67. minutu, a konačan rezultat postigao je Felipe Anderson u 75. minut.