KONAČNO JE PRORADIO, NA TO SE ČEKALO SKORO TRI MESECA! Srpska veza odradila sjajan posao - Terzić asistent, Jović strelac! VIDEO

konačno

U okviru četvrtfinala Kupa Italije fudbaleri Fiorentine pobedili su Torino rezultatom 2:1.

Na današnjoj utakmici skoro tromesečni "post" prekinuo je srpski napadač Luka Jović, koji je postigao vodeći gol za svoj tim.

Igrao se 65. minut, kada je Luka Jović glavom zatresao protivničku mrežu, i to na asistenciju srpskog reperezentativca Alekse Terzića.

Ikone je potom u 90. minutu duplirao prednost, a počasni gol za Torino postavio je Karamo u trećem minutu nadoknade.