KARDINALNA GREŠKA! O ovom kiksu srpskog golmana bruji Španija, evo kako je Rajković POKLONIO gol protivniku! VIDEO

la liga

Fudbaleri Espanjola pobedili su danas na svom terenu Majorku sa 2:1, u utakmici 23. kola španske Primere.

Espanjol je upisao šestu pobedu od početka šampionata i 12. je na tabeli sa 27 bodova, dok je Majorka trenutno osma sa 31 bodom.

Martin Brejtvejt je u 22. minutu doveo Espanjol u vođstvo, nakon greške Predraga Rajkovića, a taj gol pogledajte OVDE.

Potom je Majorka izjednačila u 41. minutu pogotkom Vedata Murićija i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Posle šest minuta igre u nastavku, Brejtvejt je postigao svoj drugi gol na meču i tako doneo pobedu Espanjolu.

Fudbaleri Espanjola će u narednom kolu Primere gostovati Valjadolodu, dok će Majorka dočekati Elče.