RONALDO NA STUBU SRAMA ZBOG LAŽNOG PREVODA?! Klinac poručio: Mesi je bolji od tebe! Odgovor Portugalca izazvao HAOS (VIDEO)

BES, ILI NEŠTO DRUGO?

Al Nasr se pošteno namučio kako bi došao do pobede nad Al Batinom u 19. kolu prvenstva Saudijske Arabije.

Utakmica je završena rezultatom 3:1, a ekipa Kristijana Ronalda sva tri pogotka postigla je u nadoknadi vremena.

Portugalac se nije upisao u listu strelaca, ali jeste se našao u centru pažnje na društvenim mrežama zbog videa koji je navodno nastao neposredno nakon tog meča.

Al Batin je od 17. minuta imao prednost, a domaćin je izjednačio u 93. minutu, da bi mrežu rivala zatresao u 112. i 114. minutu utakmice.

Nakon poslednjeg sudijskog zvižduka Ronaldo je snimljen na putu ka svlačionici.

U tom trenutku, čuje se glas jednog dečaka koji poručuje sledeće: Mesi je puno bolji.

Ronaldo je potom na portugalskom jeziku poručio: Laka utakmica? Nikako nije bila laka utakmica!

Moguće je da je došlo do nesporazuma i da je fudbaler loše razumeo dečaka.

U svakom slučaju, na društvenim mrežama kruži pogrešan prevod po kojem je Kristijano ljutito odgovorio dečaku: Onda idi gledaj njega, ne znam zašto si ovde.

Veliki broj ljudi "upecao se" na to pa je ogroman broj komentara i kritika stigao na račun nekadašnjeg fudbalera Mančester junajteda zbog pogrešnog prevoda, o čemu je pisao i poznati portal "givemesport.com".