STANOJEVIĆ SRUŠIO LIDERA I KONAČNO POBEDIO: Bivši trener Partizana razbio maler i srušio VELIKANA!

turska

Aleksandar Stanojević bivši trenera Partizana konačno je zabeležio prvu pobedu u novom klubu.

Njegov Konjaspor je slavio i to protiv lidera prvenstva slavnog Galatasaraja sa 2:1.

Trijumf je još slađi, jer je došao posle preokreta u drugom poluvremenu, a pobedonosni gol Konjaspor je postigao u u drugom minutu sudijske nadoknade,

Takođe ovom pobedom prekinut je Galatin strašan niz od 14 pobeda, zlatnim slovima upisan u istoriju turskog fudbala.

Stanojević je u Konjaspor stigao sredinom januara, da vrati tim u vrh tabele,a do ove pobede zabeležio je svega četiri remija i pet poraza

Konjaspor je trenutno osmi sa 34 boda, Galatasaraj ubedljivo prvi sa 60 bodova, devet više od gradskog rivala Fenerbahčea.