MOĆNI NAPOLI GAZI SVE PRED SOBOM! Torino u potpunosti RAZMONTIRAN, Fiorentina se jedva provukla protiv Lećea!

serija a

Fudbaleri Napolija pobedili su danas na gostujućem terenu Torino sa 4:0, u utakmici 27. kola Serije A i stekli 21 bod prednosti na vrhu tabele.

Dvostruki strelac u 23. pobedi Napolija u prvenstvu bio je Viktor Osimhen, koji je postigao golove u devetom i 51. minutu. Golove su postigli još Hviča Kvarachelija u 35. minutu iz jedanaesterca i Tangi Ndombele u 68. minutu.

Ekipa iz Napulja je prva na tabeli sa 71 bodom i ima 21 bod više i utakmicu više od drugoplasiranog Intera.

Torino je prekinuo niz od dve pobede i posle 10. poraza zauzima 11. mesto na tabeli sa 37 bodova.

Fudbaleri Fiorentine pobedili su na svom terenu Leče sa 1:0.

Pobedu Fiorentini doneo je igrač Lečea Antonino Galo autogolom u 27. minutu.

"Ljubičasti" su vezali četiri pobede i posle 10. u prvenstvu zauzimaju deveto mesto na tabeli sa 37 bodova.

Leče je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, ukupno 12. u ligi i sa 27 bodova zauzima 15. mesto.

Ranije danas Sampdorija je na svom terenu pobedila Veronu sa 3:1.

Kasnije su na programu dva derbija: Lacio - Roma i Inter - Juventus.