VLAHOVIĆ ZAMENJEN - O NJEGOVOM POTEZU BRUJE DRUŠTVENE MREŽE: Srbin nije zablistao u remiju Juvea i Intera, trener ga izveo iz igre

KUP ITALIJE

Fudbaleri Juventusa i Intera odigrali su u Torinu nerešeno 1:1, u prvom meču polufinala Kupa Italije.

Poveo je Juventus golom Huana Kvadrada u 83. minutu, da bi izjednačenje Interu doneo Romelu Lukaku pogotkom iz penala u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Srpski reprezentativci u dresu Juventusa Dušan Vlahović i Filip Kostić su bili u startnoj postavi torinske ekipe. Kostić je prove svih 90 minuta na terenu, dok je Vlahović zamenjen u 74. minutu.

Potez trenera Alegrija nije se mnogo dopao srpskom golgeteru koji je vidno nezadovoljan napustio teren, te odmah postao tema društvenih mreža.

1 / 3 Foto: Pritnscreen

Revanš meč je na programu 26. aprila i igraće se u Milanu.