OVAJ SNIMAK ĆETE GLEDATI VIŠE PUTA! Kakva GOLČINA Sona, fudbaler Totenhema OČARAO CEO SVET novom majstorijom! VIDEO

evrogol

Totenhem je danas na svom terenu pobedio Brajton sa 2:1 u okviru 30. kola Premijer lige.

Hjun Min Son je doveo domaću ekipu u vođstvo u 10. minutu, da bi sedam minuta kasnije zbog igranja rukom bio poništen pogodak igrača Brajtona Kaoru Mitome.

Brzonogi fudbaler je postigao fenomenalan gol nekih 20-ak metara i ponovo podsetio na onog igrača iz najboljih dana.

Gosti su do izjednačenja došli u 34. minutu golom Luisa Danka, a u nastavku meča poništen im je još jedan gol zbog igranja rukom. Ovog puta poništen je gol Danija Velbeka u 55. minutu.

Usledio je incident između trenera dva kluba, a ubrzo su i Kristijan Stelini (Totenhem) i Roberto de Zerbi (Brajton) isključeni. Totenhem je do pobede došao u 79. minutu, kada je gol postigao Hari Kejn.