MAJSTORIJA VLAHOVIĆA KAKVA SE RETKO VIĐA: Srbin u 98. minutu stavio tačku na pobedu Juventusa fantastičnim golom VIDEO

serija a

U okviru 34. kola Serije A fudbaleri Juventusa pobedili su Atalantu rezultatom 2:0.

Srpski as Dušan Vlahović ni na današnjem meču nije se našao u startnih 11, pošto je trener Juventusa Masimilijano Alegri odlučio da napadača stavi na klupu za rezervne igrače.

Umesto Vlahovića, u napadu je igrao Arkadijuš Milik, a u prvoj postavi nije bilo ni Filipa Kostića.

Sastavi za današnji meč:

ATALANTA: Sportijelo - Skalvini, Đimšiti, Toloi - Zapakosta, Ederson, De Ron, Mele - Kupmajners, Pašalić, Zapata.

JUVENTUS: Sčensni - Danilo, Rugani, Aleks Sandro - Kvadrado, Fađoli, Lokateli, Rabio, Iling Žunior - Di Marija, Milik.

Vlahović je ušao u igru u 65. minutu umesto Arkadijuša Milika, a u 98. minutu je postigao prelep gol za 2:0.