TSC BLIZU LIGE ŠAMPIONA: Gosti SILNI u Novom Pazaru, Čukarički KIKSNUO na Voždovcu!

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri TSC savladali su Novi Pazar ns gostovanju rezultatom 4:1 u utakmici 36. kola Superlige Srbije

Ovim trijumfom ekipa iz Baćke Topole je stigla na korak od drugog mesta na tabeli, koje donosi plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Gosti su poveli u 53. minutu preko Nemanje Petrovića, a samo četiri minuta kasnije je Aranđel Stojković povećao prednost svoje ekipe.

Petar Ratkov postigao treći gol za TSC, Stefan Vukić je u 78. minutu povisio rezultat na 4:0.

Počasni pogodak za Novi Pazar postigao je Bojica Nikčević u 89. minutu meča iz penala.

Muhamed Badamosi, Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su 1:1 na gostovanju Voždovcu.

Čukarički je poveo u 12. minutu golom Stefana Tomovića.

Bod dimaćinu doneo je Teodorović u 90. minutu

U poslednjem kolu TSC i Čukarički nastaviće borbu za plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona. TSC na svom terenu igra protiv Vojvodine, dok Čukarički dočekuje Radnički iz Kragujevc

Dakle, sada TSC ima dva boda više od Čukaričkog (74 naspram 72), a tim iz Bačke Topole je u boljoj situciji i zbog boljeg plasmana u regularnom delu sezone i ukoliko barem remizira protiv Vojvodine u poslednjem kolu, igraće kvalifikacije za Ligu šampiona.

Novi Pazar će gostovati Crvenoj zvezdi, a Voždovac u Humskoj igra protiv Partizana.