"FREZE, TRAKTORI I SEOSKI PUTEVI..." Veliki skandal posle Kupa Hrvatske: Marko Livaja sa Torcidom zapevao POGRDNE PESME!

STRAŠNO

Fudbaleri Hajduka iz Splita odbranili su trofej u Kupu Hrvatske, pošto su u finalu u Rijeci pobedili Šibenik sa 2:0.

Splitski tim poveo je u 62. minutu golom Darija Melnjaka, a pobedu je obezbedio Marko Livaja golom iz jedanaesterca u petom minutu nadoknade vremena.

Nakon meča usledilo je veliko slavlje sa Torcidom, a strelac drugog pogotka dohvatio se megafona i zapevao pogrdne pesme sa navijačima, prenosi 24sata.hr.

"Freze, traktori i seoski putevi. Pi*ke šibenske, pi*ke šibenske, dobit ćete batine!", čulo se sa tribina, dok je Livaja u tom trenutku držao megafon i nije sasvim jasno je li on tu pesmu poveo, ali ju je pevao, prenose hrvatski portali.

Marko Livaja

Podsetimo, ovo je drugi uzastopni trofej u Kupu za Hajduk, a ukupno osmi u klupskoj istoriji.

Šibenik je drugi put igrao u finalu, posle sezone 2009/2010, kada je takođe izgubio od Hajduka.