KATASTROFA SRPSKOG TRENERA U 110. MINUTU! Strašna utakmica i veliki preokret, Paunovićev tim imao 2:0, pa ostao bez titule (VIDEO)

TRAGIĆAN KRAJ

Srpski trener, Veljko Paunović, na šokantan način je ostao bez šampionske titule sa klubom koji vodi.

Paunović je trenutno na klupi Čivasa koji je u dramatičnoj završnici meksičkog prvenstva ispustio veliku prednost u utakmici protiv Tigresa.

Prvi meč je završen bez golova, a drugi rezultatom 3:2 za Tigres, iako je Čivas imao 2:0 posle 20 minuta igre.

Strelci su bili Pioh i Guzman, ali gosti su uspeli da se vrate na impresivan način.

Čuveni Francuz, Andre Pjer Žinjak, postigao je gol u 64. minutu sa bele tačke, a Kordova je u 72. minutu doneo izjednačenje.

Usledila je velika drama, a Tigres je do pogotka vrednog titule stigao u drugom produžetku, odnosno u 110. minutu.

Strelac gola bio je Pizaro nakon velike gužve u kaznenom prostoru.