MLADEN KRSTAJIĆ U VELIKIM PROBLEMIMA: U grupi Srbije ova dva tima još uvek nemaju pobedu, a sad su "PUCALI U KOLENA" jedni drugima

KVALIFIKACIJE

Fudbaleri Litvanije i Bugarske odigrali su utakmicu bez pobednika u okviru 3. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Možemo da kažemo da su ovim ishodom Litvanci i Bugari jedni drugima "pucali u kolena" s obzirom na to da su još uvek jedine ekipe u grupi G bez pobede.

Bugarska, koju sa klupe vodi Mladen Krstajić, imala je od 17. minuta igrača više pošto je Justas Lasickas, nekadašnji fudbaler voždovca, dobio crveni karton.

Dva minuta ranije, Litvanija je u Kaunasu stigla do prednosti pogotkom Edvinasa Girdvainisa.

Bugarska je brzo stigla do izjednačenja golom Marina Petkova u 27. minutu, ali do kraja utakmice nije uspela da napravi preokret i upiše pobedu u ovoj važnoj utakmici.

Bugarska, Litvanija

Oba tima sada imaju po bod, Litvanija nakon dve, a Bugarska nakon tri utakmice.

Srpski stručnjak se nalazi u izuzetno nepovoljnoj situaciji. U prva dva kola njegov tim je poražen u ostima od Mađarske (3:0) i kod kuće od Crne Gore (1:0), a nakon boda protiv Litvanije, 20. juna će biti domaćin Srbiji.