BAHAR KRENUO POBEDOM, ZVEZDA SLAVILA U UŽICU: Trojka crveno-belih na prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu! VIDEO

prijateljska utakmica

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su selekciju grada Užica u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu rezultatom 3:1

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Užicu.

Golove za Zvezdu postigli su Mijatović u 18, Katai u 42 i Gobeljić u 63. minutu.

Jedini gol za ekipu domaćina postigao je Lazović.

Zvezda će sledeću proveru imati u četvrtak, na ovom istom stadionu protiv Borca iz Banjaluke.

Ova utakmica bila je debi izraelskog trenera Baraka Bahara na klupi Crvene zvezde

1 / 4 Foto: Starsport

KRAJ MEČA

Drugo poluvreme:

90. minut - Utakmica je završena

80. minut - Veliku priliku propustio je mladi Stankovič da postigne četvrti gol za crveno-bele.

63. minut - 1:3, Gobeljić je strelac, defanzivac Zvezde šutirao je iskosa sa desne strane, snažno u nebranjeni deo mreže golmana Tasića

60. minut - Inicijativa Zvezde i u nastavku

46. minut - Utakmica je nastavljena

Zvezda

Prvo poluvreme:

45. minut - Završeno je poluvreme utakmice u Užicu

42. minut - 1:2, Zvezda ponovo vodi, Katai je strelac.Prvo je Mirko Ivanić uputio centaršut koji je stigao na drugu stranu, gde je bio Stefan Mitrović, on je vratio loptu u kazneni prostor, gde je Mijatović spustio loptu ka Kataiju, koji ju je rutinski plasirao u mrežu.

40. minut - Odličnu priliku imao je mladi Mijatović ali šutirao je pored gola.

Zvezda

31. minut - 1:1 - Domaćin je izjednačio nakon kontre i greške Zvezdine odbrane, strelac je mladi Lazović koji je preciznim udarcem matirao Glazera.

18. minut - 0:1 - Mijatović je strelac. Akcija po desnoj strani, Kanga do Viga koji upošljava Mitrovića, a ovaj do Mijatovića koji šalje loptu u mrežu.

9. minut - Bez mnogo uzbuđenja na startu meča. Za sada domaćin preti, a crveno-beli se odlično brane

1. minut - Utakmica je počela

Selekcija grada Užica: Tasić, Milovanović, Radivojević, Lazović, Krstović, Ivanić, Petrović, Rašković, N. Lazović, Ivanović, Đurić

Crvena zvezda: Glazer – Vigo, Dragović, Milunović, Rodić – Stamenić, Kanga – Katai, Ivanić, S. Mitrović – Mijatović.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju prvu utakmicu u okviru priprema za novu sezonu u Superligi Srbije i Ligi šampiona.

Zvezda se Užicu od 18 časdova sastaje sa domaćinom Slobodom.

Crveno-beli se trenutno nalaze na pripremama na Zlatiboru i iskoristiće priliku da odigraju dve prijateljske utakmice.

Pored Slobode, naredni rival je Borac iz Banjaluke u četvrtak.

Zvezda će drugu fazu priprema obaviti u Rusiji, gde će učestvovati na turniru na kome su još domaćin Zenit, Fenerbahče i Nefči.

Generalna proba je zakazana za 15. jul u Beogradu protiv Olimpijakosu.

Sezona u Superligi Srbije počinje 22. jula.