FENER UBEDLJIV - TADIĆ I DŽEKO ODLIČNI: Srbinu asistencija, Bosancu gol i dve asistencije (VIDEO)

KVALIFIKACIJE

Fudbaleri Fenerbahčea pobedili su moldavski Zimbru 5:0, a srpski reprezentativac Dušan Tadić pružio je odličnu partiju.

Domaćin je poveo u 11. minutu golom Ferdija Kadigoluam na asistenciju Dušana Tadića.

Samo tri minuta kasnije Fener je udvostručio prednost preko nekadašnjeg fudbalera Rendžersa Rajana Kenta.

Bosanskohercegovački fudbaler Edin Džeko svoju perfektnu partiju krunisao je pogotkom u 61. minutu.

Nedugo potom, omogućio je Simanskom da se upiše u strelce i donese Feneru ubedljivih 4:0, da bi konačan rezultat postavio King u nadoknadi vremena.