SPLIT ĆE PAMTITI ŽIVKOVIĆA! SRPSKI REPREZENTATIVAC KOBAN PO HAJDUK: Andrija sa dva gola izbacio hrvatski tim iz Evrope VIDEO

Revanš 3. kolo

Fudbaleri PAOK-a savladali su u revanšu 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija Hajduk sa 3:0 (1:0) i prošli u narednu rundu.

Revanš je odigran na prepunom stadionu "Tumba" u Solunu, posle utakmice u Splitu koja je završena bez golova.

Junak meča bio je srpski reprezentativac i bivši fudbaler Partizana Andrija Živković, koji je postigao dva gola.

Grci su poveli sa 1:0 golom Švaba iz penala u 12. minutu, a u finišu meča na scenu je stupio Živković. Prvi gol je postigao u 79. minutu posle sjajne asistencije Brandona, a onda je u 85. minutu priredio pravu feštu domaćim navijačima. Oboren je na oko 25 metara od gola Hajduka, a onda uputio strašan šut iz slobodnog udarca.

PAOK - HAJDUK 3:0 (1:0)

2. POLUVREME

85. minut - GOOOL! Andrija Živković ponovo

Strašan gol srpskog reprezentativca, iz slobodnog udarca je pocepao mrežu hrvatske ekipe.

79. minut - GOOOL! Andrija Živković duplira prednost

Srpski reprezentativac i bivši fudbaler Partizana Andrija Živković duplirao je prednost PAOK-a. Živković je dobio sjajnu loptu na 7-8 metara od gola, bio je potpuno sam i lako matirao golmana Lučića.

1. POLUVREME

12. minut - GOOOL! PAOK vodi

Fudbaleri PAOK-a poveli su u 12. minutu golom kapitena Švaba iz penala.

11. minut - Srpski fudbaler u klinču sa gostima

Andrija Živković je posle dosuđenog penala za PAOK, ušao u verbalni sukob sa gostujućim fudbalerima.

Stadion "Tumba" u Solunu je ispunjen do poslednjeg mesta.

PAOK: Kotorski - Kedzira, Ekong, Kulierakis, Baba - Švab, Cingaros - Narej, Konstantelijas, Živković - Samata.

HAJDUK: Lučić - Mufi, Šarlija, Dijalo, Melnjak - Sigur, Krovinović - Sahiti, Ođiđa-Ofoe, Mlakar - Livaja.

Jedan od interesantnijih mečeva večerašnjeg programa igra se u Solunu.

Od 19.30 časova na stadionu "Tumba" u Solunu PAOK dočekuje Hajduk u revanšu 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

U prvoj utakmici na rasprodatom "Poljudu" u Splitu je bilo 0:0, a nema sumnje i da će crno-beli večeras imati podršku rasprodatog stadiona.

Ipak, pristalice domaćeg kluba moraju da budu oprezne, pošto im nad glavom visi UEFA. Evropska kuća fudbala je ovaj meč proglasila utakmicom visokog rizika, ali i upozorila crno-bele da će im, ukoliko se desi incident na meču, biti uručena najstrožija kazna, to jest izbacivanje iz svih takmičenja koje UEFA organizuje.

PAOK je već bio kažnjavan, sa igranjem utakmica pred praznim tribinama i svotom od 60.000 evropskih novčanica, tako da bi Solunci morali da povedu računa o ovoj pretnji.

Svakako, jedna od najvećih opasnosti po gol Hajduka biće bivši igrač Partizana i reprezentativac Srbije Andrija Živković.