SERIJA A: Milan rezneo Torino, Verona bolja od Rome

SERIJA A

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Torino sa 4:1, u utakmici drugog kola italijanske Serije A.

Kristijan Pulišić je doveo Milan u vođstvo u 33. minutu, a rezultat je tri minuta kasnije izjednačio Per Shurs.

Do kraja poluvremena Milan je postigao dva pogotka, a u strelce su se upisali francuski igrači Olivije Žiru u 43. minutu sa penala i Teo Ernandes u drugom minutu nadoknade.

Žiru je još jednom bio precizan sa "bele tačke" i u 65. minutu postavio konačan rezultat.

Za Torino je ceo meč branio srpski golman Vanja Milinković-Savić, dok je Nemanja Radonjić igrao do 59. minuta.

Milan ima maksimalnih šest bodova posle dva kola, a Torino ostaje na jednom bodu.

Sledeći meč Milan igra na gostovanju protiv Rome, dok Torino dočekuje Đenovu.

Verona je na svom terenu savladala Romu sa 2:1.

Ondrej Duda je golom u četvrtom minutu doneo prednost Veroni, a Siril Ngonge je u trećem minutu nadoknade prvog dela povećao rezultat.

Roma je u nastavku uspela samo da ublaži poraz, a jedini gol za goste je postigao Usem Auar u 56. minutu.

Verona je od 84. minuta igrala sa igračem manje, nakon što je crveni karton dobio Isak Him.

Verona ima maksimalan učinak, dok je Roma nakon dve utakmice na jednom osvojenom bodu.