JOVETIĆ U 97. MINUTU SRUŠIO KRSTAJIĆEVU BUGARSKU: Crnogorci preskočili Srbiju na tabeli, drama u grupi G

Kvalifikacije

Reprezentacija Crne Gore savladala je u Podgorici Bugarsku sa 2:1 u utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine.

Crna Gora je posle ove utakmice druga na tabeli sa osam bodova iz pet utakmica, dva boda manje iza Mađarske koja je odigrala četiri utakmice.

Četiri utakmice je odigrala i Srbija, koja je treća sa sedam bodova i ima priliku večeras da se vrati na drugo mesto posle utakmice u Litvaniji.

Litvanija i Bugarska imaju po dva boda.

Crna Gora je povela golom Savića u prvom minutu zaustavnog vremena u prvom poluvremenu.

Gosti su izjednačili preko Borukova u 79. minutu, a Jovetić je u sedmom minutu zaustavnog vremena pogodio za veliku radost.