SLIKA KOJA JE OBIŠLA SVET: Rezerva Nejmar sedi na klupi i gleda kako Mitrović trpa golove, a Sergej asistira

Rezerva

Brazilac Nejmar sa klupe je počeo derbi kola Saudijske Arabije u kome je njegov Al Hilal ugostio ekipu Al Rijada.

I mogao je da vidi bravure saigrača iz Srbije Aleksandra Mitrovića i Sergeja Milinkovića - Savića.

Mitrović je u 30. minutu doveo svoj tim u vođstvo svojim petim golom u sezoni, dok je Sergej Milinković-Savić asistirao Šahraniju za drugi gol u finišu prvog poluvremena.

Nejmar je ušao u igru sredinom drugog poluvremena i uspeo u 83. minutu da upiše asistenciju Malkolmu za četvrti gol Al Hilala.

Al Hilal je pobedom 6:1 preuzeo prvo mesto na tabeli sa 16 bodova iz šest utakmica. Bod manje ima šampion Al Itihad.

Mitrović je sa pet golova trenutno na deobi drugog mesta liste strelaca, iza Ronalda koji je postigao gol više.