RAPSODIJA SILNIH KATALONACA: Pet golova Barselone u pobedi protiv Betisa

LA LIGA

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu Betis sa 5:0, u utakmici petog kola španskog prvenstva.

Domaći su poveli golom koji je postigao Žoao Feliks u 25. minutu, a prednost je udvostručio Robert Levandovski u 32.

Treći gol postigao je Feran Tores u 62. minutu, četiri minuta kasnije strelac je bio Rafinja, a konačan rezultat postavio je Žoao Kanselo u 81. minutu.

Barselona je posle četvrte uzastopne pobede prva na tabeli sa 13 bodova i ima bod više, ali i utakmicu više od drugoplasiranog Real Madrida.

Betis je pretrpeo drugi poraz u poslednje tri utakmice i zauzima deveto mesto sa sedam bodova.

Ranije danas ;Atletik je u Bilbau pobedio Kadis sa 3:0, Valensija je na svom terenu pobedila Atletiko Madrid sa 3:0, dok je Majorka u Vigu bila bolja od Selte 1:0.