Sampdorija golom u finišu izbegla poraz od Torina

Klub iz Đenove ovim remijem prekinuo je niz od tri uzastopne pobede na startu nove sezone, dok je Torino ostvario drugi remi uz po jednu pobedu i poraz

BEOGRAD - Fudbaleri Sampdorije igrali su danas nerešeno 1:1 na svom terenu protiv Torina u utakmici četvrtog kola prvenstva Italije.

Gosti su vodili od 69. minuta golom Rolanda Bjankija iz penala, ali je bod Sampdoriji doneo Nikola Poci šest minuta pre kraja utakmice, takođe iz penala.

Mladi reprezentativac Srbije Nenad Krstičić igrao je ceo meč za Sampdoriju, dok je potencijalni igrač A selekcije Alen Stevanović nastupao za Torino od 82. minuta.

U prve dve utakmice četvrtog kola Serije A juče je Juventus pobedio Kjevo s 2:0, dok su Parma i Fiorentina igrali nerešeno 1:1.

Ostali mečevi ovog kola igraće se danas, osim duela Kaljari - Roma koji je odložen zato što stadion domaćeg kluba ne ispunjava bezbednosne uslove.