PODELA BODOVA U MADIRDU: Rajo Valjekano iz penala u nadoknadi do boda protiv Majorke

PRIMERA

Fudbaleri Rajo Valjekana i Majorke odigrali su u Madridu nerešeno 2:2, u osmom kolu španske Primere.

Poveo je Rajo Valjekano golom Alvara Garsije u četvrtom minutu, da bi preokret Majorki doneli pogocima Vedat Murići u 44. i Antonio Sančes u 59. minutu.

Rajo Valjekano je do izjednačenja stigao golom Radamela Falkaa iz penala u 12. minutu sudijske nadoknade vremena.

Rajo Valjekano je na sedmom mestu sa 12 bodova, a Majorka je na 14. poziciji sa sedam poena.

U narednom kolu, Majorka će dočekati Valensiju, dok će Rajo Valjekano gostovati Sevilji.