SLAVLJE U GOSTIMA: Fudbaleri Hofenhajma pobedili Verder za četvrto mesto na tabeli

BUNDESLIGA

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su na gostujućem terenu Verder iz Bremena sa 3:2, u utakmici sedmog kola Bundeslige.

Hofenhajm je poveo golom koji je Maksimilijan Bejer postigao u osmom minutu, a izjednačio je Romano Šmid u 17. Novu prednost gostujućem timu doneo je Griša Promel u 29. minutu, a izjednačio je Jens Stage u prvom minutu nadoknade vremena.

Pobedu Hofenhajmu doneo je Marijus Bulter golom u drugom minutu nadoknade vremena.

Hofenhajm se posle pete pobede u ligi popeo na četvrto mesto na tabeli sa 15 bodova.

Verder je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno peti i zauzima 14. mesto sa šest bodova.