PARNI VALJAK PROTUTNJAO SUBOTICOM! Partizan ubedljivo slavio nad Spartakom za +7 na tabeli Superlige

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Partizana slavili su nad Spartakom iz Subotice sa 3:0 u meču 12. kola Superlige Srbije.

Golove su postigli Marković u 70, Zahid u 77. i Saldanja u 81. minutu.

Tokom prvog poluvremena videli smo sjajne šanse na obe strane, Partizan je uglavnom dominirao, ali se do kraja prvog dela igre mreže nisu zatresle.

Nastavak je doneo mnogo više uzbuđenja, ali i dosta golova. Kapiten crno-belih je "otvorio" goleadu volejčinom pod prečkom domaćih u 70. minutu, a u istom ritmu nastavio je Zahid sedam minuta kasnije.

U strelce se upisao i Saldanja u 81. minutu za velikih plus sedam bodova "parnog valjka" na tabeli Superlige.

1 / 10 Foto: Starsport©

2. POLUVREME

90. minut - KRAJ MEČA! Partizan ubedljivo slavio nad Spartakom za +7 na tabeli Superlige

81. minut - GOL! Crno-beli vode 3:0 u Subotici - strelac je Saldanja

77. minut - GOL! Partizan duplirao prednost - strelac je Zahid! Pogodak pogledajte na OVOM LINKU.

70. minut - GOL! Partizan vodi sa 1:0 u Subotici - Svetozar Marković je zakucao loptu pod prečku posle gužve u kaznenom prostoru! Pogledajte na OVOM LINKU.

61. minut - PONIŠTEN GOL! Ilić pogađa mrežu Subotičana za vođstvo crno-belih! Ipak gledaće se VAR - postoji sumnja da je pogotku prethodio ofsajd. POSLE PREGLEDA SNIMKA SUDIJA PONIŠTAVA GOL!

Natho protestuje i dobija žuti karton.

Bibras Natho

59. minut - Prilika za Spartak! Todoroski je odlično šutirao, ali je Jovanović na pravom mestu.

58. minut - Belić je šutirao u donji levi ugao sa nekih 30-tak metara, ali je lopta prošla tik pored stative

55. minut - PRILIKA ZA PARTIZAN!

47. minut - Saldanja je šutirao, lopta je pogodila Kerkeza - fudbaleri Partizana su odmah zatražili penal uz navode da ga je lopta pogodila u ruku. Sudija ipak nije delio njihovo mišljenje.

21.05 - Počelo je drugo poluvreme! Izmena u Partizanu: Kanute ide na klupu, na terenu je Nikolić

00:29

Bakljada Grobara na meču protiv Spartaka

1. POLUVREME

46. minut - Kraj prvog poluvremena! 0:0

45. minut - ODLIČNA ŠANSA ZA PARTIZAN! Natho šutira snašno, ali je golman Vulić večeras na visini zadatka! Igraće se još minut

35. minut - ŠANSA ZA PARTIZAN - Pokušava Kanute sa svih strana, ali je neprecizan. Prvi udarac brani glman domaćih, dok drugi završava pored gola.

23. minut - VELIKA ŠANSA ZA SPARTAK - Ćalasan je sjajno pronašao prostor između dvojice igrača Partizana, poslao loptu ka svom igraču koji nije uspeo da je sustigne i smesti u mrežu

16. minut - Opasna situacija pred golom Partizana - Spartak napada uglavnom preko desne strane, Bjelović muči Antića...

9. minut - Natho šutira ka golu domaćina, ali šut nije bio dovoljno snažan da bi ugrozio čuvara mreže koji lagano interveniše.

3. minut - Gosti krneuli silovito - centrirao je Antić, ali golman Spartaka boksuje loptu.

20.00 - Meč je počeo!

19.55 - Grobari popunii južnu tribinu Gradskog stadiona u Subotici

Grobari

19.50 - Navijači Spartaka bojkotuju utakmicu!

Spartak

SASTAVI

Spartak: Vulić, Bijelović, Ćalasan, Kerkez, Stanojev, Tanasijević, Todoroski, Tošeski, Ubiparip, Vidaković, Đurasović.

Partizan: Jovanović - Stojković, Marković, Ilić, Antić - Kanute, Belić, Natho - Zahid, Kalulu, Saldanja.

Policija sprovodi deo Grobara ka Subotici

00:38

FK Partizan

Partizan je vezao osam uzastopnih pobeda i prvi je na tabeli sa 25 bodova i dve utakmice manje. Sa druge strane Spartak je trenutno sedmi sa 15 bodova.

"Imaju na klupi mladog stručnjaka koji je napravio odličan rezultat protiv TSC-a u prošlom kolu, to je najveća opomena da nema opuštanja. Ne znamo u kakvom stanju je teren. Izuzetno je važno da ovu utakmicu shvatimo maksimalno ozbiljno jer je prva posle pauze najvažnija, ujedno i najteža", rekao je Duljaj uoči meča u Subotici.