SPEKTAKULARNA POBEDA JUVENTUSA: Vlahović promašio penal, Stara dama u zaustavnom vremenu stigla do tri boda u trci za titulu

Serija A

Fudbaleri Juventusa savladali su u prvoj utakmici 14. kola Serije A Moncu sa 2:1.

Juventus je stigao do 33 boda i provešće noć na prvom mestu sa bodom više u odnosu na Inter koji ima utakmicu manje.

Monca je ostala na 18 bodova.

Juventus je možda mogao i lakše da stigne do trijumfa. Vlahović je u 11. minutu promašio penal i propustio priliku da upiše šesti gol. Samo minut kasnije Rabio je doveo Staru damu u vođstvo.

U drugom poluvremenu nije viđeno puno šansi, a onda je sam finiš doneo spektakl. Monca je izjednačila golom Karbonija u prvom minutu zaustavnog vremena.

Činilo se da će domaćin stići do boda, ali je Gati u četvrtom minutu nadoknade postigao gol za veoma bitnu pobedu.