KAKO ODATLE USPEŠ DA PROMAŠIŠ?! Neverovatna situacija u Engleskoj! Svi su se uhvatili za glavu kad su videli gde ide lopta VIDEO

PROMAŠAJ SEZONE?

U duelu dva nekadašnja premijerligaša, videli smo ozbiljnog kandidata za promašaj sezone.

Portsmut je pobedio Bolton rezultatom 2:0, a fudbaler gostujuće ekipe, Dion Čarls, pošteno se obrukao.

Pri rezultatu 0:0, Čarls i njegovi saigrači uhvatili su se za glave, nakon što je ovaj napadač promašio gol sa manje od pet metara udaljenosti.

Golman Noris je odlično reagovao kod udarca Bodvarsona glavom, ali je loptu odbio samo do Čarlsa koji nije uspeo da je prosledi u gol u 29. minutu.

Portsmut je stigao do prednosti u završnici prvog poluvremena, a u nastavku je potvrdio pobedu.

Nekada su ova dva tima zajedno igrala Premijer ligu, a sada se bore za ulazak u Čempionšip.

U Ligi 1 (trećem rangu) Portsmut je prvi sa 45 bodova i utakmicom više od drugoplasiranog Boltona koji ima 39 bodova.

Dvadesetosmogodišnji Čarls je ove sezone na 23 utakmice u svim takmičenjima postigao 14 golova.