KEJN NOSIO BAVARCE DO TRIJUMFA: Bajern pobedio Štutgart

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras na svom terenu Štutgart sa 3:0, u utakmici 15. kola Bundeslige.

Bajern je poveo u drugom minutu golom Harija Kejna, a zatim su ekipi poništena dva gola posle upotrebe VAR tehnologije, oba zbog ofsajda.

Prvo je u 25. minutu poništen gol Kim Min Džea, a u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena i pogodak Tomasa Milera.

U 55. minutu Kejn je svojim drugim golom na meču udvostručio prednost, a konačan rezultat postavio je Kim Min Dže u 63. minutu.

Nemački šampion ima 11 pobeda i 35 bodova na drugom mestu na tabeli, četiri manje ali i utakmicu manje od prvoplasiranog Bajera iz Leverkuzena.

Štutgart je u poslednje dve utakmice bez pobede, a posle četvrtog poraza zauzima četvrto mesto na tabeli sa 31 bodom.