NOVI ŽIVOT JOVIĆA! Sve se preko noći okrenulo u Italiji: Od kritika do naslovne strane - Luka je spasilac!

BRAVO!

Tri meseca je bilo potrebno Luki Joviću da postane važan faktor u Milanu.

Stigao je u klub u septembru, mučio se sa minutažom, povredom, učinkom na terenu onda kada je dobio priliku da pokaže šta zna.

Ali, sve se okrenulo u decembru!

Jović je na poslednje tri utakmice Milana u Seriji A bio strelac, neračunajući meč protiv Monce na kojem nije igrao.

Prvo je u pobedi nad Frozinoneom (3:1) za 84 minuta u igri postigao gol uz asistenciju, a onda je, sedam dana kasnije bio strelac i u porazu od Atalante (3:2) u utakmici u kojoj je na terenu proveo 19 minuta.

A, nakon što je za 19 minuta igre doneo bod Milanu u 90. minutu na gostovanju Salernitani, zaista deluje da se srpski centarfor vraća na stare staze.

Ako ništa drugo, štampa se okrenula u potpunosti. Od kritika na Jovićev račun, stigao je Luka do pohvala.

Dan nakon gola Salernitani našao se na naslovnoj strani ugledne "Gazete delo Sport", a na sajtu ovog medija stoji sledeći naslov: Jović u 90. minutu spasio Piolija.

Preostaje nam da se nadamo da će nekadašnji fudbaler Reala, Ajntrahta, Benfike i Crvene zvezde nastaviti da dobija šansu i da je koristi na najbolji način.