MITROVIĆ POGODIO ZA KRAJ SJAJNE GODINE! Srpska GOL MAŠINA sa penala potvrdila pobedu Al Hilala

SAUDIJSKA ARABIJA

Fudbaleri Al Hilala slavili su nad Al Feihom sa 2:0, a drugi gol na meču postigao je Aleksandar Mitrović.

Srpski fudbaler 17. pogodak u ligi Saudijske Arabije postigao je sa "bele tačke".

Pogledajte:

Al Hilal je u gostima ekipi Vuka Rašovića slavio rezultatom 0:2, a strelac prvog gola je bio Ali Al Bulajhi u 86. minutu. Umalo da to bude jedini pogodak na meču, ali je Mitrović u 11. minutu nadoknade postavio konačan rezultat.

Mitrović i Sergej-Milinković Savić su odigrali svih 90 minuta, dok je na drugoj strani Vladimir Stojković morao da izađe na pauzi između poluvremena.