KAKVA MAŠINA! LUKA JOVIĆ DAO DVA GOLA ZA 12 MINUTA! Srbin REŠETAO mrežu Kaljarija u osmini finala kupa! VIDEO

Kup Italije

Fudbaleri Milana i Kaljarija prvi će od italijanskih klubova na teren u 2024. godini.

Ova dva tima trenutno na stadionu "San Siro" igraju utakmicu osmine finala Kupa Italije.

Milan posle prvih 45 minuta vodi rezultatom 2:0, a oba pogotka za "roso-nere" psotigao je srpski fudbaler Luka Jović.

Srpski reprezentativac večeras predvodi napad Milana. U poslednjem meču protiv Sasuola je ušao u igru u 63. minutu i tako nastavio tradiciju da uglavnom ulazi sa klupe.

Milan je trenutno trećeplasirani na tabeli sa devet bodova zaostatka za vodećim Interom. U finišu sezone "roso-neri" su neke bitne bodove osvajali na pogon Luke Jovića, koji je zabeležio tri gola i jednu asistenciju u pet mečeva.

Kaljari se nalazi u zoni uspadanja, doduše sa istim brojem bodova kao i Verona koja je prva iznad crte, pa treba očekivati da im je opstanak u Seriji A primaran cilj.