RAJO VALJEKANO ISKORISTIO NERVOZU DOMAĆINA I UZEO TRI BODA: Hetafe meč završio sa dva igrača manje!

PRIMERA

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su u gostima Hetafe sa 2:0, u meču 19. kola španske Primere.

Oba gola za Rajo Valjekano postigao je Serđio Kameljo u prvom minutu nadoknade poluvremena i u 47. minutu.

Hetafe je meč završio sa dva igrača manje pošto su isključenje zaradili Huanmi Latasa u 40. i Mejson Grinvud u 50. minutu.

Rajo Valjekano je zabeležio petu pobedu u prvenstvu i sa 23 poena zauzima 11. mesto na tabeli. Hetafe je na osmoj poziciji sa tri boda više.

U narednom kolu, Rajo Valjekano će dočekati Las Palmas, dok će Hetafe gostovati Osasuni.